Iztīrīt kvēpu daļiņu filtru

izdevīgi • videi draudzīgi • efektīvi 

NOX Cleantech tīra visu ražotāju, veidu un tipu kvēpu daļiņu filtrus un katalizatorus. Tas kopumā ir līdz 80% izdevīgāk nekā dārga jauna filtra iegāde un pie tam saudzē Jūsu naudas maku.

Mēs garantējam pilnīgu procesa norisi:

Iztīrīt kvēpu daļiņu filtru par fiksētu cenu

Mēs piedāvājam DPF tīrīšanu visiem vieglo pasažieru automašīnu veidiem par fiksētu cenu 290,- € ieskaitot PVN un Express nosūtīšanu un nosūtīšanu atpakaļ

Jums ir izvēle:

1. variants:

Jūs nogādājat tīrāmo DPF filtru mūsu tīrīšanas centrā paši un nākamajā darba dienā atkal savācat to.
DPF filtru pieņemšana tīrīšanai.

uz maršruta plānotāju

2. variants:

Jūs veicat DPF tīrīšanas pasūtījumu tiešsaistē un mēs savācam iepakoto kvēpu daļiņu filtru no Jums bez papildu izmaksām.
DPF tīrīšana bezmaksas savākšana.

uz pasūtījuma formu

Ko ietver kvēpu daļiņu filtra tīrīšana?

  • EXPRESS SAVĀKŠANA TAJĀ PAŠĀ DIENĀ
  • SĀKOTNĒJĀ PĀRBAUDE UN DOKUMENTĀCIJA
  • KVĒPU DAĻIŅU FILTRA TĪRĪŠANA 24 H LAIKĀ
  • KVALITĀTES PĀRBAUDE UN DOKUMENTĀCIJA
  • KORPUSA UN HERMETIZĒJOŠO VIRSMU ATJAUNOŠANA
  • EXPRESS NOSŪTĪŠANA ATPAKAĻ AR KURJERPASTU
  • 12 MĒNEŠU VAI 40 000 KM GARANTIJA*
 

Tīrīšanas metodes:

Lai aizsērējušus kvēpu daļiņu filtrus atbrīvotu no visām paliekām, kā kvēpiem, pelniem vai eļļas nosēdumiem, tiek izmantotas dažādu tehnoloģiju kombinācijas.

Viena metode nevar derēt visiem DPF. Atkarībā no daļiņu filtra stāvokļa mūsu tehniķi uz vietas izvēlēsies konkrētu metodi. Piem., stipri ar kvēpiem piesērējis DPF jāapstrādā citādi, nekā tāds, kurš tikai ar pelniem ir sasniedzis savu nolietojuma pakāpi.

Pie mums DPF tīrīšanas process sākas jau ar personisku sākotnējo konsultāciju pa telefonu un beidzas, kad Jūs kā klients esat maksimāli apmierināts.

Mūsu tīrīšanas garantija:

Mūsu kvēpu daļiņu filtru tīrīšanas metodes atjauno filtru īpašības.

Lai pārliecinātos, ka kvēpu daļiņu filtrs ir iztīrīts ir nozīmīgi vairāki faktori. No vienas puses tas ir faktiskais svara zudums un no otras puses – pretspiediena mērījums atbilstošas gaisa caurplūdes veidā. Tikai šo lielumu salīdzinājums parāda, vai DPF tīrīšana bijusi veiksmīga.

Daļiņu filtra pārbaude un šo mērījumu datu izvērtējums pēc DPF tīrīšanas veikšanas ir svarīga sastāvdaļa un ir balstīta uz ilggadēju pieredzi un lielu daudzumu iztīrīto filtru.

Kurš noņems no manas automašīnas kvēpu daļiņu filtru?

Mēs sadarbojamies ar partnerservisiem, kuri labprāt uzņemsies tīrāmā kvēpu daļiņu filtra noņemšanu un uzstādīšanu. Pēc kvēpu daļiņu filtra tīrīšanas motora elektronikā jāveic svarīgi atgriešanas un iestatīšanas darbi.

Ieskatieties mūsu servisu pārskata kartē. Mēs labprāt arī palīdzēsim Jums sameklēt piemērotu specializēto servisu.