FilterCleanBox – izmēģinājuma projekts dīzeļdegvielas daļiņu filtru tīrīšanai

Automobiļu darbnīcu meistars no Reutlingenas(Vācija) pievērsa mūsu sadarbības partnerim Vācijā uzmanību rakstam: “FilterCleanBox – izmēģinājuma projekta dīzeļdegvielas daļiņu filtra tīrīšana”. Viņa jautājums: vai DPF filtru var pilnībā iztīrīt tikai stundas laikā?

FilterCleanBox – mobilās DPF tīrīšanas izmēģinājuma projekts

Redakcijas darbinieki raksta:

DPF FilterCleanBox – izmēģinājuma projekta dīzeļdegvielas daļiņu filtra tīrīšana

Laikā no 2019. gada 4. līdz 19. decembrim automašīnu īpašnieki varēja iztīrīt dīzeļa daļiņu filtru (DPF) 18 ATU darbnīcās * Štutgartes apgabalā Vācijā. Izmantojot Faurecia Service izstrādāto “FilterCleanBox”, filtra tīrīšana, noņemšana un uzstādīšana prasa tikai stundu.
Tīrīšanai vajadzētu ievērojami pagarināt DPF kalpošanas laiku. Īpaši to autobraucēju automašīnās, kuriem bieži jāstāv satiksmes sastrēgumu dēļ, pelnu un kvēpu nogulsnes ātri piesārņo filtru. Netīrs filtrs noved pie zemākas motora veiktspējas, sliktākajā gadījumā – pie dzinēja atteices.

“FilterCleanBox” tīrīšana rūpīgi un ātri noņem nogulsnes, izmantojot augstspiediena metodi. Atbilstošiem tīrīšanas līdzekļiem netīrumi jānoņem saudzīgi un videi draudzīgi, neatstājot nogulsnes. Pēc Faurēcijas teiktā, šis pasākums izmēģinājuma posmā maksāja 99 eiro, nevis parastos 259 eiro – interesenti, vai var nekavējoties norunāt tikšanos. ™
https://www.autoservicepraxis.de/pilotprojekt-dieselpartikelfilter-reinigung-2485077.html

Vai DPF filtru var pilnībā iztīrīt tikai stundas laikā?

Profesionāla DPF tīrīšana ir sarežģīts un plašs pakalpojums. Mēs uzskatām, ka ir ārkārtīgi apšaubāmi, vai viens FilterCleanBox var iztīrīt jebkura ražotāja jebkura daļiņu filtra aizsērējuma pakāpi. Katru DPF var atšķirt pēc tā dizaina un keramikas struktūras iekšpusē. Pat īsais tīrīšanas laiks nevar pilnībā noņemt kvēpu, pelnu un oglekļa nogulsnes no daļiņu filtra, kas, iespējams, atradās aiz tā simtiem tūkstošu kilometru nobraukuma.

Piemēram, tīrot daļiņu filtru, termiskai apstrādei ir ļoti svarīga loma kvēpu noņemšanas procesa posmā. Cits process ir atlikušo pelnu izpūšana no DPF, kurā spiedienam ir izšķiroša loma. Ja sodrēju daļiņu filtru pakļauj pārāk lielam spiedienam, filtra iekšpusē esošā DPF keramika var netīši pārvietoties.

Daļiņu filtra ieejas un izejas mērījumu novērtējums un no tā izrietošā svara un pretspiediena atšķirība ir balstīta arī uz ilggadēju tīrīšanas pieredzi un dažādu DPF apstrādi.

Mūsu secinājums par FilterCleanBox

Profesionāla DPF tīrīšana jāatstāj specializētam uzņēmumam, kas specializējas tajā. Tas sākas ar daļiņu filtra pārbaudi, veicot dziļuma mērīšanu, pretspiediena un svara mērīšanu. Šīs svarīgās, nenovēršamās darbības seko faktiskajam daudzpakāpju tīrīšanas procesam, kas pielāgots attiecīgajam filtra tipam.

Tas nozīmē, ka daļiņu filtru 24 stundu laikā faktiski var atjaunot jaunā stāvoklī. Katrs klients, neatkarīgi no tā, vai tas ir privāts vai komerciāls, saņem visaptverošu testa ziņojumu ar iztīrītu daļiņu filtru, kas rada caurspīdīgumu un padara tīrīšanas panākumus redzamus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.