Was können chemische Reinigungsflüssigkeiten verursachen? Chemische Reinigungsflüssigkeiten, werden meist über einen demontierten Temperatursensor, mittels Sprühsonde auf die DPF Oberfläche aufgetragen. Bei einer anschließenden Probefahrt, sollen durch eine chemische Reaktion im Inneren des Filters, eingelagerter Ruß verbrannt und vorhandene Aschemoleküle soweit zerkleinert werden, dass diese durch den Abgasstrang aus dem DPF ausgetragen werden. Wo ist hier…

Esam izmantojuši Nox Cleantech pakalpojumus vairākkārt. Sadarbība līdz šim ir izvērsusies ļoti kvalitatīva, darbs tiek paveikts atrunātajos termiņos. Viennozīmīgi iesaku griezties pie Nox Cleantech, ja ir vajadzība pēc profesionālas DPF filtra tīrīšanas ar garantiju.  

DLW Latvija

Profesionāli, ātri un problēmas atrisinātas. Patīkami sadarboties.

Latvijas meliorācija

Vienmēr profesionāli, ātri un kārtīgi izpilda savu pakalpojumu. Atsevišķu uzslavu izsaku par netīrā DPF paņemšanu no SIA Autogāzes.lv adreses un pēc tam piegādes atpakaļ! Man tas, kā autoservisam ir ļoti ērti ! P.S. Garantija – nezinu kā tā darbojas, jo nekad nav bijušas problēmas.

Autogāzes.lv