DPF tīrīšanas Express serviss

Mūsu serviss = Jūsu laika ekonomija

Visu veidu kvēpu filtru(DPF) tīrīšana 24h laikā.

DPF tīrīšana tikai 24h laikā.

1.

Kvēpu filtra noņemšana autoservisā

2.

Bezmaksas savākšana

3.

Protokolēts tīrīšanas process

4.

Nosūtīšana atpakaļ un uzstādīšana

Konsultēšana

+371 280 441 44

DPF noņemšanaDPF savākšanaDPF tīrīšanaDPF uzstādīšanaKontakti
DPF noņemšana Ļaujiet noņemt dīzeļa daļiņu filtru specializētam autoservisam. Autoservisa speciālisti pirms nepieciešamās DPF tīrīšanas ar piemērotu diagnostikas tehniku varēs noteikt, vai dīzeļa daļiņu filtram vai tā komponentiem ir arī citi defekti.
DPF savākšana Mēs organizējam Jums bezmaksas savākšanu, ne vēlāk kā nākamajā darba dienā. Iepakojiet noņemto dīzeļa daļiņu filtru tā, lai tam nekaitētu triecieni un satricinājumi. Pakas etiķeti pēc pasūtījuma saņemšanas nosūtīsim Jums pa e-pastu. Lūdzu, izdrukājiet un piestipriniet to pie savācamās pakas labi redzamā vietā.
DPF tīrīšana Mūsu paplašinātā kvēpu filtra sākotnējā pārbaude ietver pretspiediena mērījumus un šūnu struktūras pārbaudi. Šīs pārbaudes rezultāti tiek ierakstīti testa ziņojumā. Kvēpu filtra tīrīšanas process parasti tiek pabeigts 24 stundu laikā. No saņemšanas līdz tīrīšanas pabeigšanai visi mērījumu rezultāti tiek protokolēti testa ziņojumā. Šis pārbaudes protokols tiek nodots Jums, nosūtot to kopā ar iztīrīto DPF.
DPF uzstādīšana Pabeidzot darbu, mēs organizējam un veicam arī iztīrītā DPF bezmaksas nosūtīšanu atpakaļ, ieskaitot transporta apdrošināšanu. Uzstādīšanu atkal jāveic speciālistam vai specializētam servisam. Pēc tam noteikti nepieciešami svarīgi regulēšanas un programmēšanas darbi, kā piem., dzinēja vadības sistēmas atiestatīšana, lai nodrošinātu nevainojamu iztīrītā Kvēpu filtra darbību.
Kontakti Vai Jums ir neskaidri jautājumi par dīzeļa daļiņu filtra DPF tīrīšanu? Tad vienkārši sazinieties ar mums telefoniski +371 28044144 . Alternatīvi varat izmantot mūsu saziņas formu. Vienkārši aizpildiet, nosūtiet un mēs nekavējoties sazināsimies ar Jums.