filtra tīrīšana

Kvēpu daļiņu filtra tīrīšanas pasūtījums

Tikai trīs vienkārši soļi

1. solis ➨
Veikt pasūtījumu tiešsaistē
2. solis ➨
Elektroniski saņemt pakas etiķeti
3. solis ✓
Paka tiek savākta

Šeit Jūs varat tiešsaistē vienā piegājienā pieteikt bezmaksas Express savākšanu un vienlaikus veikt kvēpu daļiņu filtra (DPF) tīrīšanas pasūtījumu.

Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs elektroniski nosūtīsim Jums atbilstošu pakas etiķeti. Lūdzu, piestipriniet to labi redzamā vietā pie savācamā un iepakotā kvēpu filtra DPF. Savākšanu veic kāds no mūsu kurjerpakalpojumu sniedzējiem. Kad kvēpu filtrs DPF būs saņemts pie mums un būs veikta sākotnējā pārbaude, Jūs tiksiet par to informēti.

Aizpildiet formu.


  ServissPrivāts klients
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Svarīga informācija klientiem (lūdzu, rūpīgi izlasīt)

  Pirms nosūtīšanas, lūdzu, noņemiet kvēpu filtram DPF visus spiediena sensorus / izplūdes gāzu temperatūras sensorus / apskavas un šļūteņu savienojumus, kā arī citas montāžas detaļas. Par bojājumiem, kas rodas neveiktas demontāžas dēļ, mēs neuzņemamies atbildību. Iespējamos papildu izdevumus šajā sakarā sedz pasūtītājs, un tie tiek atsevišķi iekļauti rēķinā kā kopēja summa 35,- € apmērā, ieskaitot PVN. Kvēpu filtram DPF ārēji nedrīkst būt redzami bojājumi iespiedumu vai plaisu veidā! Pēc sekmīgi veiktas DPF tīrīšanas Jūs saņemsiet pārbaudes protokola kopiju. Mēs nosūtīsim kvēpu filtru ar kurjerpakalpojumu sniedzēju. Ja vēlaties izmantot kādu citu nosūtīšanas veidu, vienkārši informējiet mūs par to. Pievienojiet tīrāmajam kvēpu filtram pasūtījuma protokolu. Tiek akceptēti un atzīti uzņēmuma Nox SIA vispārīgie darījumu noteikumi. Tos Jūs varat apskatīt mājas lapā www.noxcleantech.lv lejupielāžu sadaļā. Pēc vēlēšanās varam nosūtīt Jums tos arī atsevišķi.

  filtra tīrīšana
  Nepieciešams nomainīt DPF lokanās caurules?

  Bojāta lokanā caurule. Tad vislabāk lieciet to nomainīt speciālistam DPF tīrīšanas laikā. Tādējādi Jūs aiztaupīsiet sev vērtīgo laiku pirms kvēpu filtra uzstādīšanas atpakaļ.

  Pēc sākotnējās pārbaudes veikšanas mēs sastādīsim Jums atbilstošu piedāvājumu.

  filtra tīrīšana
  filtra tīrīšana

  Svarīgi iepakošanas norādījumi
  kvēpu filtra nosūtīšanai:

  1. IEPAKOŠANAI IZMANTOJIET STABILU KARTONA KASTI
  2. AIZPILDIET / IZPOLSTERĒJIET AR MĪKSTU PILDMATERIĀLU
  3. AIZLĪMĒJIET KASTI AR LĪMLENTI
  4. MARĶĒJUMS: PLĪSTOŠS VAI UZMANĪBU! STIKLS

  Pakas uzlīme:

  Pakas etiķeti pēc pasūtījuma saņemšanas nosūtīsim Jums uz e-pastu vai pa faksu. Lūdzu, izdrukājiet to un piestipriniet savācamajai pakai labi redzamā vietā.

  Savākšanas un pasūtījuma protokols

  Vai vēlaties pieteikt savākšanu / pasūtīt DPF tīrīšanu pa e-pastu? 

  Jūs varat bez maksas lejupielādēt mūsu kvēpu filtra tīrīšanas pasūtījuma formu PDF faila formā, aizpildīt to un nosūtīt mums tieši uz e-pastu.

  Tel.:    +371 280 441 44
  [email protected]

  PDF dokuments

  DPF TĪRĪŠANAS
  PASŪTĪJUMA PROTOKOLS

  lejupielādēt šeit