Kvēpu daļiņu filtra tīrīšanas pasūtījums

Tikai trīs vienkārši soļi

1. solis ➨
Veikt pasūtījumu tiešsaistē
2. solis ➨
Elektroniski saņemt pakas etiķeti
3. solis ✓
Paka tiek savākta

Šeit Jūs varat tiešsaistē vienā piegājienā pieteikt bezmaksas Express savākšanu un vienlaikus veikt kvēpu daļiņu filtra (DPF) tīrīšanas pasūtījumu.

Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs elektroniski nosūtīsim Jums atbilstošu pakas etiķeti. Lūdzu, piestipriniet to labi redzamā vietā pie savācamā un iepakotā dīzeļa daļiņu filtra DPF. Savākšanu veic kāds no mūsu kurjerpakalpojumu sniedzējiem. Kad dīzeļa daļiņu filtrs DPF būs saņemts pie mums un būs veikta sākotnējā pārbaude, Jūs tiksiet par to informēti.

Aizpildiet formu.


ServissPrivāts klients
Svarīga informācija klientiem (lūdzu, rūpīgi izlasīt)

Pirms nosūtīšanas, lūdzu, noņemiet dīzeļa daļiņu filtram DPF visus spiediena sensorus / izplūdes gāzu temperatūras sensorus / apskavas un šļūteņu savienojumus, kā arī citas montāžas detaļas. Par bojājumiem, kas rodas neveiktas demontāžas dēļ, mēs neuzņemamies atbildību. Iespējamos papildu izdevumus šajā sakarā sedz pasūtītājs, un tie tiek atsevišķi iekļauti rēķinā kā kopēja summa 35,- € apmērā, ieskaitot PVN. Dīzeļa daļiņu filtram DPF ārēji nedrīkst būt redzami bojājumi iespiedumu vai plaisu veidā! Pēc sekmīgi veiktas DPF tīrīšanas Jūs saņemsiet pārbaudes protokola kopiju. Mēs nosūtīsim dīzeļa daļiņu filtru ar kurjerpakalpojumu sniedzēju. Ja vēlaties izmantot kādu citu nosūtīšanas veidu, vienkārši informējiet mūs par to. Pievienojiet tīrāmajam dīzeļa daļiņu filtram pasūtījuma protokolu. Tiek akceptēti un atzīti uzņēmuma Nox SIA vispārīgie darījumu noteikumi. Tos Jūs varat apskatīt mājas lapā www.noxcleantech.lv lejupielāžu sadaļā. Pēc vēlēšanās varam nosūtīt Jums tos arī atsevišķi.

Nepieciešams nomainīt DPF lokanās caurules?

Bojāta lokanā caurule. Tad vislabāk lieciet to nomainīt speciālistam DPF tīrīšanas laikā. Tādējādi Jūs aiztaupīsiet sev vērtīgo laiku pirms daļiņu filtra uzstādīšanas atpakaļ.

Pēc sākotnējās pārbaudes veikšanas mēs sastādīsim Jums atbilstošu piedāvājumu.

Svarīgi iepakošanas norādījumi
DPF nosūtīšanai

  1. IEPAKOŠANAI IZMANTOJIET STABILU KARTONA KASTI
  2. AIZPILDIET / IZPOLSTERĒJIET AR MĪKSTU PILDMATERIĀLU
  3. AIZLĪMĒJIET KASTI AR LĪMLENTI
  4. MARĶĒJUMS: PLĪSTOŠS VAI UZMANĪBU! STIKLS
 

Pakas uzlīme:

Pakas etiķeti pēc pasūtījuma saņemšanas nosūtīsim Jums uz e-pastu vai pa faksu. Lūdzu, izdrukājiet to un piestipriniet savācamajai pakai labi redzamā vietā.

Savākšanas un pasūtījuma protokols

Vai vēlaties pieteikt savākšanu / pasūtīt DPF tīrīšanu pa e-pastu? 

Jūs varat bez maksas lejupielādēt mūsu dīzeļa daļiņu filtra tīrīšanas pasūtījuma formu PDF veidā, aizpildīt to un nosūtīt mums tieši uz e-pastu.

Tel.:    +371 280 441 44
info@noxcleantech.lv